Numerologia, co to jest i jak liczby wpływają na nasze życie

Numerologia bada sposób oddziaływania liczb na nasze życie. W myśl numerologii wszystkie otaczające nas wartości liczbowe jak data urodzenia czy te przypisane według specjalnej tabeli do imion, nazwiska czy dowolnej nazwy. Mają bezpośredni wpływ na bardzo wiele aspektów naszego życia. Badając swoją numerologię, czy też numerologię partnerską możemy odczytać jakie mamy predyspozycje, z czym warto się zmierzyć, czy też nad czym musimy popracować. Numerologia daje też możliwość precyzyjnego określenia sprzyjającego czasu dla inwestycji, ślubu, zmiany pracy czy prodróży.

Jak działa numerologia?

Cały system numerologiczny opiera się na liczbach i sprowadzaniu ich do podwibracji i wibracji. W zależności od miejsca występowania poszczególnych liczb jak karmy (karma władzy, karma wolności, karma hioba i inne) czy liczby mistrzowskie (11, 22, 33 itd.) jesteśmy w stanie odczytać ich wpływ na całe życie bądź poszczególny jego etap.

Praca z kalkulatorem numerologicznym

Wykonanie wszystkich obliczeń składających się na portret numerologiczny zajmuje wiele czasu. Niejednkorkotnie są to złożone i ciężkie do wykonania obliczenia. Dlatego też warto skorzystać z gotowego narzędzia, którym jest kalkulator numerologiczny Numato. W kilka sekund pokazuje wyniki dla dziesiątek obliczeń numerologicznych.

Portret numerologiczny z czego się składa?

Portert numerologiczny jest interpretacją i analizą najważniejszych obliczeń numerologicznych. W jego skład wchodzi wiele najważniejszych obliczeń numerologicznych i opisów ich oddziaływania między sobą.

Profesjonalne konsultacje i portrety numerologiczne
Ustawienia
Podstawowe
Obliczenia
Domyślnie 4 wyzwania.
Domyślnie metoda horyzontalna.
Domyślnie Y jako samogłoska.
Moduły
Dezaktywuje wyświetlanie podstawowych informacji o wpisanych danych tj. imię, nazwisko, data urodzenia, dni do urodzin itd.
Dezaktywuje wyświetlanie nagłówków dzielących sekcje.
Dezaktywuje wyświetlanie domyślnie dodatkowych informacji jak karmy, czas trwania itp.
Dezaktywuje wyświetlanie opisów obliczeń.
Dezaktywuje wyświetlanie tabeli z tranzytami dla obliczeń z datą.
Dezaktywuje wyświetlanie sekcji ze znanymi ludźmi jeżeli jest dostępna.
Dezaktywuje wyświetlanie sekcji z kwadratem pitagorejskim.